रेखा पौडेललाई अन्तर्राष्ट्रिय अवार्ड

गायिका तथा संगीतकार रेखा पौडेललाई बेष्ट म्यूजिक डाइरेक्टर अवार्ड प्रदान गरिएको भारत राजस्थान निमोडाको चित्थोरगढमा असोज २६ गते भएको एक कार्यक्र्मका बीच पौडेललाईअवार्ड सहित सम्मान गरिएको हो पौडेललाई डाक्टर शोखिम वर्माले अवार्ड प्रदान गर्नु भएकोथियो ।साथमा मोडेल एक्टर नितु कोईराला पनि सम्मानित हुनु भएको थियो।

इन्टरनेशनल फेसबुक फ्रेण्डशीप अवार्ड अन्र्तगत पौडेलाई म्यूजिक डाइरेक्टर बिधामा अवार्डप्रदान गरिएको हो पौडेललाई पोलोटिक टाइम्स इन्डियाले अवार्ड प्रदान गरेको हो अन्तर्राष्ट्रियरुपमा अवार्ड पाए पछि पौडेलले खुसी लागेको लंडन काठमाण्डूलाई बताईन। नेपाली सांगीतिकक्षेत्रकी सफल गायिका तथा संगीतकारका रुपमा चिनिने पौडेल नेपाल चलचित्र क्षेत्रकी पहिलोमहिला संगीतकार हुन् उनले एक सय भन्दा बढी गीतहरुमा संगीत दिएकी छन् उनले आठ वर्षअघि देखि संगीतयात्रा सुरु गरेकी थिइन

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *