कोरोना भाईरसको सक्रमण रोकथाम सम्बन्धमा शिक्षा मन्त्रालयको ६ बुँदे अनुरोध

 

काठमाडौं – कोरोना भाईरसको सक्रमण रोकथाम सम्बन्धमा शिक्षा मन्त्रालयले विद्यालय, विद्यार्थी, शिक्षक तथा अभिभावकमा विभिन्न ६ बुँदे अनुरोध गरेको छ । सक्रमण फैलने तरिका र त्यसबाट बच्ने बारेमा विद्यालय तथा शिक्षण संस्थाले गर्नु पर्ने कार्य, स्वास्थ्यका दृष्टिले सुरक्षित हुन अपनाउनु पर्ने बानी र व्यवहारहरु, विद्यार्थीमा ज्वरो रुघा खोकि लागेमा अपनाउनु पर्ने सावधानीलाई उल्लेख गरेर मन्त्रालयले अनुरोध सार्वजनिक गरेको हो ।

यस्तै यो बीचमा स्थिती सहज नभएसम्म अभिभावक भेला, बार्षिकोत्सव सांस्कृतिक कार्यक्रम जस्ता समारोहआयोजना नगर्ने, सामूकि पिकनिक वा शैक्षिक भ्रमण जस्ता कार्यक्रम स्थगन गर्न र शिक्षण संस्थाहरु बीच सूचनाको नेटवर्क गर्ने बारेमा मन्त्रालयले अनुरोध गरेको छ ।

तपाइको प्रतिक्रिया (Facebook )

यो खबर पढेर तपाईंलाई कस्तो लग्यो ?