विद्यालयलाई यस्तो निर्देशन [सक्कलप्रतिसहित]

 

काठमाडौ । शिक्षा तथा मानव स्रोत विकास केन्द्रले नमुना विकासका लागि छनोट भई अनुदान प्राप्त गरिरहेका विद्यालयहरुलाई आगामी चैत ७ भित्र आवश्यक विवरण तत्काल पठाउन पत्राचार गरेको छ । केन्द्रले अनुदान प्राप्त गरिरहेका विभिन्न जिल्लाका ३० विद्यालयलाई तत्काल विवरण नपठाए सुविधा कटौती गरिदिने स्पष्ट पारेको छ ।

नमुुना विद्यालय छनोट भएका विद्यालयहरुले न्युनतम रुपमा नमुना विद्यालयका लागि स्वीकृत गुरुयोजना, अंग्रेजी, गणित र विज्ञान विषय शिक्षकको विवरण, निर्देशिकाबमोजिम प्रधानाध्यापकको नियुक्तिको विवरण केही विद्यालयले अझै उपलब्ध नगराएको केन्द्रले जनाएको छ ।

केन्द्रले चैत ७ भित्र पनि विद्यालयले विवरण नपठाएमा आगामी वर्षमा नमुना विकासका लागि नेपाल सरकारबाट प्रदान गरिने सुविधा कटौती हुन सक्ने अवस्था आउने बताएको छ ।

 

तपाइको प्रतिक्रिया (Facebook )

यो खबर पढेर तपाईंलाई कस्तो लग्यो ?