नेपाल टेलिकमको प्रेस बिज्ञप्तिले सरकारको खिल्ली उडाएको छ।

नेपाल टेलिकमको प्रेस बिज्ञप्तिले सरकारको खिल्ली उडाएको छ।

कोरोना भाइरसलाई मानवजाती सामू पैदा भएको सबैभन्दा ठूलो खतरा मानिएको छ ।
संसारभरी अहिलेसम्म यो भाइरसले २० हजार बढीको ज्यान लिइसकेको छ ।नेपालमा पनि अहिले सम्म ३ जना संक्रमित देखिएको छ । यो महामारी फैलनुको सबैभन्दा ठूलो कारण भनेको अहिलेसम्म यसको औषधी विकसित गर्न सकिएको छैन ।
बिशेष गरेर यो रोग फैलिने आधार भनेको सास प्रस्वास तथा हातमा टासिएका कोरोनाका जिबाणुबाट नै हो।यो रोगको औषधि नै नभएकोले फैलिन नदिने बिकल्प भनेको हात राम्रो सङ्ग साबुन पानीले धुनु र सकेसम्म घरबाट बाहिर ननिस्कनु नै हो।
अहिले यो घडीमा सबैजना त्रसित बनेका छन । यो संकट घडीमा आफ्ना आफन्तहरु देश तथा बिदेशमा छरिएको र एकआपसम भेट हुन नसक्ने अबस्था छ।यहि संकटको क्षणमा नेपाल टेलिकमले सम्पुर्ण सेवाहरु निशुल्क प्रदान गर्नुपर्नेमा अनाबस्यक व्यापार गर्ने तथा धेरै भन्दा धेरै कमाउने उदेश्यले ल्याएको छ।

तपाइको प्रतिक्रिया (Facebook )

यो खबर पढेर तपाईंलाई कस्तो लग्यो ?